Transport ciężarowy Poznań

scania-wywoz-piasku-ziemi2Firma JG-Transport, czyli Jacek Grobelny transport ciężarowy istnieje na rynku w mieście Poznań od 1988 roku. Przez niemal już 30 lat transportujemy na terenie naszego miasta i okolic różne materiały – począwszy od gruzu, ziemi przez żwir, piasek i suchy beton, po zlecenia specjalne takie jak przewóz rusztowań i szalunków. Nasza wywrotka marki Scania przystosowana jest do bezpiecznego transportu ciężarowego zarówno z wielkich placów budowy, jak i prywatnych posesji czy robót drogowych.

Dzięki dużej ładowności do 15 ton realizujemy mniej kursów przez to możemy oferować Państwu atrakcyjne ceny i dogodne, szybkie terminy.

Nasza firma brała udział w wielu kluczowych projektach budowlanych w Poznaniu, m.in. pracowaliśmy na budowie nowego dworca PKP, biurowców w centrum i przebudowie kluczowych węzłów komunikacyjnych w stolicy Wielkopolski i jej obrzeżach. Można zatem powiedzieć, że transport ciężarowy to dla nas chleb powszedni, dlatego zachęcamy Państwa do kontaktu.

Najnowsze zlecenie


Ostatnie przedsięwzięcie w jakim braliśmy udział była budowa nowego węzła drogowego na ulicy Bałtyckiej. Dla podwykonawcy współpracującym z miastem Poznań przetransportowaliśmy kilkaset ton ziemi na przełomie kilku tygodni. To między innymi dzięki naszej pracy projekt był realizowany zgodnie z harmonogramem wyznaczonym przez zlecającego.

Za każdym razem podkreślamy, że każdorazowo usługa transportu ciężarowego jest indywidualnie dopasowywana do zamówienia. Podczas wielu lat pracy w tej branży nauczyliśmy się słuchać potrzeb klientów, odpowiadać na nie, a zlecenia realizować terminowo i rzetelnie, dzięki czemu my mamy satysfakcję dobrze wykonanej pracy, a Państwo – dobrze wykonaną pracę 🙂