Wywóz gruzu Poznań

Na terenie Poznania i powiatu Poznańskiego pomożemy Państwu w usunięciu zalegającego gruzu i innych materiałów budowlanych – zabierzemy je zarówno z prywatnej posesji, jak i placu budowy. Posiadamy przystosowany do tego sprzęt o dużym załadunku – niezawodną – zarówno podczas załadunku, jak i transportu – wywrotka marki Scania o ładowności do 15 ton. Tak wysoki tonaż zapewnia szybszą realizację usługi przy mniejszej ilości wykonanych kursów i przejechanym kilometrach.

Dbamy o najwyższą punktualność i terminowość wykonywanych zleceń – do każdego, najmniejszego projektu podchodzimy indywidualnie i odpowiedzialnie. Większość kursów obsługuje kierowca z ponad 30 – letnim doświadczeniem przy transporcie ciężarowym. Od kilkunastu lat kiedy to Poznań stał się placem budowy – nie tylko branży mieszkaniowej, ale i komercyjnej, obsłużyliśmy setki kursów i przetransportowaliśmy tysiące ton gruzu, ziemi i innych materiałów budowlanych. Możemy z dumą powiedzieć, że braliśmy czynny udział przy budowie znanych w Poznaniu przedsięwzięć wiodących, ogólnopolskich przedsiębiorstw.

wywoz-gruzu

Wywóz gruzu – Poznań. Cennik.

Ponieważ działamy nie tylko terenie samego Poznania, ale również jego okolic, ceny każdego projektu ustalamy indywidualnie z klientem. Zachęcamy do kontaktu.